Микола Азаров подав у відставку з поста Прем'єр-міністра України

Сьогодні Прем'єр-міністр України Микола Азаров зробив заяву:
«Конфліктна ситуація, яка склалася в державі, загрожує економічному і соціальному розвитку України, несе в собі загрозу всьому українському суспільству і кожному громадянину.


Уряд під час протистояння робив все для мирного розв'язання конфлікту. Ми робили і робимо все, щоб не допустити кровопролиття, ескалації насильства, порушення прав громадян. Уряд забезпечував функціонування економіки і системи соціального захисту в екстремальних умовах.

Проте, гострота і небезпека конфлікту для наших громадян, для долі України вимагають додаткових відповідальних кроків.

З метою створити додаткові можливості для суспільно-політичного компромісу, заради мирного врегулювання конфлікту, я прийняв особисте рішення просити Президента України прийняти мою відставку з поста Прем'єр-міністра України.

Усі ці важкі роки я робив все для того, щоб Україна могла нормально розвиватися як демократична європейська держава. Я приймав рішення і брав на себе відповідальність в інтересах народу України. І тому можу чесно дивитися в очі кожному громадянину нашої держави, кожному співвітчизнику.

Я вдячний за довіру Президенту України. Я вдячний всім народним депутатам, які всі ці роки підтримували надскладну роботу Уряду з модернізації та реформування країни.

Я вдячний всім громадянам України, які підтримували Уряд і мене особисто, вірили і вірять у правильність політичного курсу, який ми проводили.

Сьогодні найважливіше – зберегти єдність і цілісність України. Це набагато важливіше, ніж будь-чиї особисті плани чи амбіції.

Саме тому я прийняв це рішення».

  • avatar
  • 3044


  • нет
  • +3


12 комментариев

Krol
Интересно отставка будет единственной утратой Азарова или в последующем будет привлечен к чему-то и за что-то…
veter
А за что его привлекать? Он цену на газ не повышал с 80 до 550 долларов. Даже наоборот снизил. У всех и белых, и красных всё будет в шоколаде, в отличии от тупого быдла.
capita1967
Жаль, умный был хозяйственник.Янукович предал своего друга и соратника.
liverpul
азарова сняли справедливо как для меня раба режима донецких патриотов. россия цену на газ скинула уже и для госструктур снизили тарифы на отопление а для населения хрен собачий. да и морда азарова мне не нравилась
viki
А чего Вы на мужиков заглядываетесь? А, приверженец европейских ценностей.
liverpul
ни в коем случае. европейские ценности это колонизация рабов. просто мне не нравится лицо азарова да и арбузова пожалуй тоже
viki
Колонизация и раскрашивание в цвета радуги.
Viraj
Цена на газ для населения не зависит от стоимости покупки газа у РФ, давно уже затертая до дыр тема, жаль, что не знаете.
liverpul
ага понял. а вот у путина другое мнение по этому поводу.
liverpul
люди а как вам то что коля азаров свалил в австрию? на антимайдане он бил себя в грудь что в европе живут педики и эти ценности украине не нужны а сам подонок свалил туда и говорят надолго
dron
Что-то близко он свалил) Ему уже думать нужно про свой бункер и новый паспорт. Могут еще и повесить на него много всего, поверх того, что есть. У нас ведь такая страна)) точнее — руководство))
veter
Да так же как и все оппозиционеры, его соседи по домам.
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.