Алушта 24
nouno.ru

Якщо куля в лоб. то пуля в лоб!!!УБИТ САШКО БИЛЫЙ!!!


Якщо куля в лоб. то пуля в лоб!!!УБИТ САШКО БИЛЫЙ!!!Щойно повідомили, що знайшли труп Сашка Білого (Музичко). Два кульових в голову, закований в кайданки. Інформація від активістів Автомайдану. Такий пост опівночі з'явився в соціальній мережі Фейсбук від рівненського активіста Сергія Понурко. На уточнююче запитання, він відповів, що тіло було знайдене на околиці міста в районі селища Бармаки. Нагадаємо, що Сашко Білий є координатором "Правого сектору" у Західному регіоні.
Якщо куля в лоб. то пуля в лоб!!!УБИТ САШКО БИЛЫЙ!!!

Нам очень важно Ваше мнение о пользе и интересе данного материала, но повлиять на рейтинг может только зарегистрированный пользователь. Войти или зарегистрироваться?

Поделись материалом в социальных сетях:
Комментарии (3)

JIM #

04:10 25.03.2014
У Рівному розстріляли Сашка Білого (Олександра Музичка) На місці події працює слідчо-оперативна комісія. За попередньої інформацією Сашка Білого викрали невідомі на трьох автомобілях та вивезли у район Бармаків, неподалік кафе "Карасі". За чутками людей, що працюють на місці події, спрацювала диверсійна група з Російської Федерації. Працівники правоохоронних органів наразі жодних підтверджень чи спростувань не надають. Одні кажуть, що на місці розстрілу знайшли одне тіло, інші-що два. Один з прокурорів Рівного розповів, що виїхав на місце події за повідомленням про вбивство Олександра Музичка. На місці працюють журналісти, між тим близько до місця їх не пускають.
0

CAA #

08:10 25.03.2014
Революция пожирает своих детей
Жорж Жак Дантон
0

veter #

10:25 25.03.2014
Первый пошёл
0

Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи!

Вход на сайт


Последние комментарии


Для чего установлены дорожные знаки в Алуште? 29 Владимир Ставцев Сегодня в 02:48

Реклама


Окна Стеклопласт в Алуште, Жалюзи, шторы Плиссе Строительство в Алуште и на ЮБК от А до Я Официальный сайт отеля Лидия. Крым, г.Алушта, ул.Ленина, дом 15а Грузоперевозки( щебень, песок), пассажирские перевозки РСМ - Алуштинское городское отделение Общероссийской организации 'Российский Союз Молодежи' Ритуальные услуги в Алуште Реклама на Алушта 24

Алушта24 в социальных сетях


nouno.ru