Джемилев опять делает "громкие " заявления...


Мустафа Джемилев все же признался, что сейчас создается батальон «Крым»

Представители батальона, костяк которого составляют представители крымскотатарского народа, заявляют о намерении вернуть Крым Украине.

  • avatar
  • 3177


  • нет
  • 0


10 комментариев

Wolna79
_OozMs63M0A.jpg очень интересно знать сколько еще времени этот сраный старикашка будет коптить этот свет.....
Vena
Штатовские деньги отрабатывает, премию, которую ему выдали.
Quasar
Вот без этих двух гадов у нас в Крыму даже нет национальностей. Все крымчане. Как эта тварь вырисовывается - начинается травля.
Wolna79
полностью с вами согласна, этим уродам не место в Крыму, мы все крымчане!
ribolov
И пусть к себе возьмет в батальон эту команду Снимок (1).jpg
veter
Предлагаю выпустить его сынка с тюряги, может в скором времени, в наркотическом угаре, пальнёт по папашке .
viki-id71
фото1406636754-3699-ilmi-umerov.jpg Голова Бахчисарайської РДА: Росія - поліцейська держава, а ми звикли до свободи 29.07.2014 | 15:27 Голова Бахчисарайської райдержадміністрації Ільмі Умеров залишається вірним присязі українського держслужбовця і відкрито заявляє про те, що не хоче, аби Крим залишався російським. Про це він сказав в інтерв'ю Крым.Реалии. «Чесно кажучи, я не хотів би, щоб Крим продовжував залишатися в складі Російської Федерації. Це моя думка», - зазначив він. За його словами, після анексії життя поділилося на до і після, але в його роботі, як чиновника мало, що кардинально помінялося. Хоча, як зазначив Умеров, в російському законодавстві підходи і принципи роботи відрізняються дуже сильно. «Росія, по суті, така закрита поліцейська держава, в якій не можна мати власну думку, її не можна вимовляти вголос, дуже серйозні репресії передбачені за це. А ми в українському правовому просторі вже звикли до свободи», - сказав він. До кінця року в Криму все відбувається в українському правовому полі, але як тільки поставлять питання зміни присяги держслужбовця, Умеров готовий залишити свою посаду. «Я говорю відкрито: як тільки прийде час підписувати присягу, з цього дня я перестану працювати», - сказав голова Бахчисарайського району. Він зазначив, що у прем'єр-міністра Криму Сергія Аксьонова поки претензій до його роботи немає, але зустрічі з самопроголошеною владою Умеров ігнорує. «Враховуючи, що за фактом в республіці працює уряд під керівництвом Аксьонова, природно, я, будучи головою районної адміністрації, спілкуюся з ним і прямо, і опосередковано через будь-яких міністрів. Але після 16 березня я жодного разу ні з яких питань не був у «Держраді», - сказав він. - Це моя позиція. Нас викликають на всі наради абсолютно. Запрошення приходять справно. Я просто не ходжу і не відвідую". Детальніше читайте на УНІАН: www.unian.ua
Quasar
Я так понимаю, всё окружение Чубарова стиснуло зубы и ждут момента, когда можно будет нож в спину вогнать rrrr1.png
ribolov
Уж большей придурочной и предательской власти чем в Украине хрен найдешь. Они уже все страну под себя нагнули. И один из них красуется слева от Умерова. Предал всех кого только можно было .
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.